Ga naar hoofdinhoud

Frigo opent multimodaal koel- en vrieshuis in Moerdijk


Frigo heeft er een nieuw koel- en vrieshuis bij. De koelvriesspecialist heeft afgelopen weekend in Moerdijk zijn vierde warehouse geopend dat ook de hoofdlocatie wordt.

Frigo breidt zijn warehouseruimte uit in Nederland. De koelvriesspecialist heeft in Moerdijk, waar Lidl en DSV grote dc’s bouwen, een nieuw warehouse geopend. Het distributiecentrum heeft 50.000 verrijdbare palletplaatsen waarvan in dit stadium 90% diepvries en de resterende 10% koel of ambient is, meldt AGF.nl.

Eigen kade

Op de nieuwe vestiging is rekening gehouden met groei als logistieke dienstverlener die het complete koel- vriesplaatje kan aanbieden tot -25 graden Celcius in koel-, vries goederen en ambient. Hier beschikt het bedrijf over een eigen kade van 300 meter met een diepgang van 9 meter. Producten die per schip worden aangevoerd kunnen vanuit de Moerdijk-locatie verder worden vervoerd naar het binnenland via vrachtwagen of railverbinding.

Bekijk ook
Hoe de energiekosten in toom houden en tegelijkertijd de operationele efficiëntie verbeteren? Bekijk het webinar ‘Energie en geld besparen in je cold warehouse’ Hierin vertellen de specialisten van Groenewout, Americold Urk en Rite-Hite je alles over energielekken, koudeverlies en hoe dit tegen te gaan.
Naar het webinar

Om meer (AGF) dienstverlening te kunnen gaan doen is een entresolvloer van 4500 m2 gerealiseerd, geschikt voor 4.000 pallets op een temperatuur van 15 graden Celsius. Volgend jaar wordt hier ook koelen (+5) en vriezen (-20) mogelijk.

In totaal beschikt het bedrijf (Breda en Moerdijk) over zo’n, 90.000 palletplaatsen. Naast Moerdijk heeft Frigo drie warehouses In Breda.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.