In de logistieke sector is Quadient bekend om zijn verpakkingsoplossingen CVP Everest en CVP Impack. De machines zijn volgens eigen zeggen in dertien landen actief, waaronder in Zwitserland bij Deindeal.com.
Hoofdkantoor blijft in Drachten
Als Sparck Technologies zal het geautomatiseerde verpakkingsbedrijf verpakkingsoplossingen blijven leveren aan klanten over de hele wereld. Het hoofdkantoor van Sparck Technologies is gevestigd in Drachten, Nederland, waar R&D, engineeringdiensten, marketing- en verkoopactiviteiten zijn gevestigd. Het bedrijf bedient markten in Europa, de V.S. en het V.K.
Wereldwijde expansie gepland
De nieuwe eigenaren zijn van plan de wereldwijde uitrol van geavanceerde verpakkingssystemen te versnellen, met de nadruk op de Europese en Noord-Amerikaanse markten. Standard Investment bezit meerdere bedrijven verspreid over vier landen met in totaal zo’n 4.500 medewerkers en een omzet van meer dan € 1 miljard.