Ga naar hoofdinhoud

TGW investeert 100 miljoen euro in uitbreiding hoofdkantoor


TGW breidt zijn hoofdkantoor fors uit. In totaal is er honderd miljoen euro gemoeid met de plannen.

Het TGW hoofdkantoor in Marchtrenk, Oostenrijk krijgt een flinke uitbreiding. De intralogistieke specialist, die onder meer het Stichd dc in Tilburg heeft voorzien van vergaande automatisering, investeert honderd miljoen euro in zijn uitbreidingsplannen.

Naast een extra productiegebouw van 20.000 vierkante meter moet er een sterk geautomatiseerd opslagsysteem voor pallets en containers met een vloeroppervlak van 6.700 vierkante meter komen.

 “We hebben voor de investering in Opper-Oostenrijk gekozen na een zeer intensieve analyse van andere locaties – om een aantal redenen, waaronder de goede opleiding van de geschoolde werknemers,” stelt ceo Henry Puhl, die het bedrijf sinds februari van dit jaar leidt tegenover Nachrichten.at

Robots TGW

Het plan zorgt er  ook voor dat er voor het eerst autonome robots worden gebruikt bij TGW zelf, die containers met onderdelen volledig zelfstandig van het magazijn naar de assemblagezone brengen.

“We hebben de beslissing bewust nu genomen omdat we geloven in het potentieel van de sector. We verwachten dat de terughoudendheid van intralogistieke klanten wereldwijd om te investeren in 2026 voorbij zal zijn,” stelt Puhl. 2026 is ook het jaar dat de uitbreiding klaar moet zijn.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.