Volgens het NVC wordt de informerende functie van het verpakken steeds belangrijker. Daarbij gaat het steeds meer om de juiste codering en identificatie voor een correcte traceerbaarheid van het verpakte (gelabelde) product.
NVC Denktank
De NVC-stand bevindt zich in de centrale hal met de exposanten, standnummer 21. Op de beurs zelf vindt u de NVC Denktank Tracking & Tracing. Contactpersoon is NVC manager Kennisontwikkeling en Projecten, Ger Standhardt (g.standhardt@nvc.nl). Bij de NVC Denktank kunt u gratis terecht voor het in kaart brengen van uw vraagstuk en het vinden van een mogelijke oplossing bij een of meerdere van de exposerende ondernemingen.
Voorregistratie
Onderwerpen die op de AIDC voor het voetlicht komen, zijn de toekomst en de grenzen van RFID, RFID en barcodering, succesvolle RFID Supply Chain toepassingen en ‘the future value chain’. Belangstellenden kunnen zich voorregistreren via de website van het NVC (www.nvc.nl) of door contact op te
nemen met het NVC-verenigingsbureau in Gouda (info@nvc.nl). Bezoekers van NVC-lidbedrijven kunnen desgewenst van tevoren met hun vragen
terecht in Gouda bij NVC Bedrijfsinformatie om hun bezoek voor te bereiden. De contactpersoon is manager NVC Bedrijfsinformatie Helen Crowe (h.crowe@nvc.nl).