Ga naar hoofdinhoud

Hapert krijgt nieuw distributiecentrum ondanks haperende start


In Hapert is bouwbedrijf Unibouw begonnen met de voorbereidingen voor een nieuw logistiek centrum in opdracht van VDG Real Estate. Het nieuwe distributiecomplex, gepland voor oplevering in augustus 2025, zal een moderne infrastructuur bieden met een totale oppervlakte van meer dan 25.000 vierkante meter.

Het complex omvat diverse functionele ruimtes, waaronder 18.000 m² opslagcapaciteit, 3.500 m² expeditieruimte, 2.600 m² mezzanine en 1.226 m² aan kantoorruimte. Om een soepele logistieke doorstroom te waarborgen, wordt het gebouw uitgerust met 18 laaddocks.

Haperend begin distributiecentrum

Volgens Rogier Jansen, commercieel adviseur bij Unibouw, heeft dit project een lange voorgeschiedenis: “Het oorspronkelijke plan ontstond eind 2022, toen we werden gevraagd om de volledige engineering uit te werken voor een potentiële huurder. Hoewel het plan voor die huurder uiteindelijk niet doorging, bleven VDG en wij overtuigd van de potentie van deze locatie.” De plannen werden opgegooid door het ontwerp te wijzigen naar een modern logistiek warehouse.

Duurzaamheid dc

Het ontwerp van het distributiecentrum bevat diverse duurzame oplossingen. Zo wordt het dak volledig bedekt met zonnepanelen en zijn er zonwerende luifels opgenomen in het ontwerp, wat bijdraagt aan een optimaal binnenklimaat. Het gebouw zal voldoen aan de GPR-certificering 8.0, wat garant staat voor hoge prestaties op het gebied van energiezuinigheid, milieuvriendelijkheid en gebruikskwaliteit.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.