Ga naar hoofdinhoud

Ikea opent kleinste winkel ooit om omnichannel groter te maken


Ikea opent in Leeuwarden zijn kleinste winkel ooit. De lancering van de zogenoemde Plan & Order Point markeert een volgende stap in de omnichannelstrategie van Ikea.

Ikea timmert hard aan de logistieke weg. Vorig jaar bouwde het nog zijn blauwe doos in Groningen om als e-fulfilment warehouse. Begin dit jaar nam Ikea in Amsterdam zijn reuze frisdrankautomaten in gebruik voor het ophalen van de online bestellingen. Hierdoor speelde de retailer een dc van 7800 vierkante meter vrij.

Omnichannel Ikea

Nu lanceert Ikea Plan & Order Point in Leeuwarden. De kleinste vestiging van Nederland moet in september open gaan. Klanten kunnen hier wooninspiratie opdoen, ontwerpen maken voor verschillende ruimtes in huis en complexere (online) bestellingen plaatsen met hulp van medewerkers. Dit punt is onderdeel van de voortdurende transformatie van het bedrijf om toegankelijkheid te vergroten via diverse winkelkanalen.
Ikea hoopt deze formule in de toekomst elders in het land uit te kunnen rollen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.