Ga naar hoofdinhoud

Epplejeck draaft logistiek door met nieuw distributiecentrum en WMS


Epplejeck heeft een nieuw distributiecentrum. De specialist in hippische sportartikelen heeft zijn warehouse van Drachten naar Heerenveen verhuisd.

Epplejeck maakt werk van zijn logistieke operatie. Naast een nieuws distributiecentrum heeft de retailer voor de hippische sport geïnvesteerd in een nieuw WMS. Epplejeck heft gekozen voor Ceyenne in samenwerking met Diract.

De investeringen werpen zijn vruchten af volgens warehouse manager Arjen Mathijssen. Naast een verhoogde voorraadnauwkeurigheid en orderverwerking claimt hij betere benutting van de (nieuwe) magazijnruimte en minder fouten omdat er meer overzicht is in het magazijn.

“De combinatie van deze verhuizing én de WMS-implementatie bereidt ons voor op verdere groei en optimalisatie binnen de supply chain.”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.